Bebeğinizin Cinsiyetini Tahmin Edin

Özellikle 3. Ayınız dolana kadar doktorlarınız net bir cinsiyet tahmini yapmak istemezler. Bazen sizler ne kadar ısrar etseniz de daha zamanı ver derler ve sizi merakta bırakırlar. Peki bebek cinsiyet tahmini nasıl yapılır? Eski yöntemler ile bebek cinsiyetini öğrenebilirsiniz. Elbette bunların doğruluk payı bilinmiyor ama maksat eğlence amaçlı da tahminlerde bulunabilirsiniz.

Yüzük İle Bebek Cinsiyeti

Yüzük ile bebek cinsiyeti en çok bilinen yöntemlerden biridir. Bir tel saç telinize yüzüğü bağlıyor ve göbeğinize doğru sallamaya başlıyorsunuz. Eğer dikey harekete diyorsa erkek yuvarlak hareket ediyorsa kız anlamına gelmektedir.

gebelik

gebelik

Meme Ucu Testi

Eğer memenizin ucu kararmaya başladı ise bu erkek olacağına, daha açık bir renk kaldı ise de bu kız bebek olacağına işaret olacaktır.

Ekşi Tatlı Testi

Ye ekşiyi doğur Ayşe’yi, ye tatlıyı doğru Hakkı’yı diye boşuna dememişler. Tatlı canınız çekiyorsa erkek ekşi çekiyorsa kız olarak yorumlanır.

hamilelik

hamilelik

Karnınızın Şekli

Karnınızım şekli uzun ve sivri ise erkek, yuvarlak ise kız olduğu tahmin edilir. Aynı derece de bebeğiniz daha alt tarafa yerleşti ise bu erkek, daha üst tarafta duruyorsa da kız olarak yorumlanır.

Sarımsak Testi

Eğer sarımsak yiyorsanız kokusunun ne kadar kalıcı olduğuna bakınız. Ağzınız kokuyorsa erkek yok pek kokmuyorsa kız olarak bebek cinsiyeti yorumlanır.

Oldukça farklı farklı eski yöntemler ile cinsiyet tahmini yapılabiliyor. Sizler de uygulama yaparak eğlenebilirsiniz.

Yorum Ekle