Detoks Suyu Gerçekten Zayıflatıyor Mu?

Bu ara sosyal medya hesaplarında sık sık Detoks suyu adı altında tüketilen suyu görüyor olmalısınız. Görüntü olarak da çok hoş olan bu Detoks suyuna neler konuluyor? Detoks suyu gerekten zayıflatıyor mu bakalım.

detoks

detoks

Su İçmeyi Daha Güzel Hale Getiriyor

Detoks suyunun en büyük artısı su içmenizi daha keyifli bir hale getiriyor ve sizler daha sık su içmiş oluyorsunuz. Günde en az 2 litre su tüketilmesi öneriliyor.

Detoks Su Zayıflatır Mı?

Detoks suyunun içine ne koyduğunuza bağlı elbette. Örneğin salatalık koyuyorsanız sizin tuvalete çıkmanızı kolaylaştırıyor olacak. Nane koyuyorsanız iştahınızı kesiyor olacak. Limon ve sirke koyarsanız metabolizmanızı hızlandıracak ve yağlarınızı yakaca. Dolayısı ile aslında Detoks suyu kilo vermenize oldukça yardımcı olacak ve en önemlisi ödemlerinizi atmanıza katkı sağlıyor olacaktır. Düzenli olarak her gece Detoks suyunuzu hazırlayıp yatabilir ve sabah kalktığınızda da rahatlıkla içebilirsiniz.

detoks sebzeleri

detoks sebzeleri

Detoks Su Malzemeleri

Bir adet salatalık

Bir adet limon

Birkaç sap maydanoz

Birkaç sap nane

Bir yemek kaşığı sirke

Bir adet yeşil elma

Tüm bu malzemeleri ufak ufak doğrayınız ve suyun içine katıp yaklaşık 3 saat dinlenmeye bırakınız. Sonrasında ise hem kokusu güzel olan hem de tadı güzel olan bu Detoks suyunu rahatlıkla içerebilirsiniz. Özellikle sabahları aç karnına içmeyi unutmayınız. Zayıflamanızda oldukça yardımcı olacak bu suyu her gün taze olarak hazırlayınız.

Yorum Ekle