Doğal Ürünlerin En Doğal Adresi

E- alışveriş sektörüne yeni bir soluk getirmek üzere, MNK Şirketler Grubu’nun bir iştiraki olarak 2012 Haziran ayında kurulan Mons İnternet Hizmetleri, satış yaptığı site üzerinde sadece organik ürünlere ve de % 100 doğal ürün satışı hizmetine yer vermektedir. Hem doğal ürünlere güvenilir biçimde ulaşmak hem de güvenilir biçime online alışveriş yapmak için https://www.dogalavm.com/ sitesi, en doğru adres olmaktadır.

Doğa, dünya ve yaşam sevgisinden yola çıkılarak kurulan firma, üretimlerinde doğaya zarar vermeyecek bir üretim ile bilinçli tüketiminin önemini yaygınlaştırmak için hizmet sunmaktadır. Ayrıca sadece online alışveriş esnasında ödeme ile değil, kapıda ödeme fırsatı ve de geniş, soğutmalı araç filosu ile de Türkiye’nin dört bir yanına hizmetlerini ulaştırmaktadır.

Doğal Ürün Yelpazesi

Dalından tazecik koparılarak sofralara ulaşan meyveler ve tazecik toplanmış sebzelerin lezzetlerinin yanında, Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan hizmetler içinde; çıtır çıtır doğal kuruyemişten et ve et ürünlerine, süt ve süt ürünlerinden farklı lezzetlerdeki %100 doğal kahvaltılık ürünlere, un ve unlu mamüllerden yöresel tatlılara, temel gıdalardan pek çok bakliyat çeşidine, bebek ürünlerinden kozmetik ürünlerine, ev bakım ürünlerinden mutfak araç – gereçlerine kadar pek çok ürüne de tek bir yerden ve çok uygun fiyatlarda ulaşılabilmektedir.

Alışverişte Güven

Organik ya da doğal sözcüklerinin sadece bir pazarlama stratejisi olarak kullanılmadığı, söylenilenle sunulan tüm ürün özelliklerinin aynı olduğu ve de en önemlisi alışveriş sonrasında müşteri memnuniyetinin % 100 sağlandığı bir hizmet için, özetle güvenilir bir alışveriş için de en doğru adresi tercih etmiş olacaksınız. Ürünlerin tüm süreçlerinin açıklandığı, tüm akla takılan soruların müşteri hizmetleri servisi ile cevap bulduğu, son derece hızlı kurye servisi ile zamanında teslimatın gerçekleştiği hizmetten yararlanmak için tek yapmanız gereken internet sitesini ziyaret etmek olacak.

Yiyecekten tekstile, kozmetiğe kadar organik ve doğal ürün denilince akla gelen en büyük online pazardan sizler de alışveriş yaparak; hem doğa ve sağlık dostu olabilir hem de gelecek nesiller için en doğru gen aktarımını sağlayabilirsiniz.

Yorum Ekle