Ceylanlar Metal Tanıtımı

1992 yılından bu yana kaliteli çalışma ve üretim ile hizmet sunulmaktadır. Genişletilmiş metal üretimi hakkında çalışılmaktadır. Müşteri memnuniyetine öncelik verilirken iletilen projeler için uyumlu metal ürünleri işlemek sektörde öncü firma yapmıştır. Bakır, titanyum ve pirinç metal genişletmede sık kullanılan ürünlerdir. Bunlara ek; galvaniz ve dkp gibi farklı çeşit metaller kullanılarak genişletme işlemine yeni boyut eklenmiştir. Ceylanlar Metal uzman kadrosu ve son teknolojiyi takip eden cihazları ile üstün işlemler geliştirilmektedir.

Dış cephe ve dekorasyon alanlarında genişletilmeye uygun metal ürünler ile şekil verilmesi hizmeti sunulmaktadır. ISO9001-2015 ile üstün ve kusursuz kalitesi tescillenmiştir. Tüv-saar tarafından verilen belge ile güvenilirlik ve kalite somut olarak ortaya çıkmıştır. Çerkezköy OSB 6.cadde numara 32 Çerkezköy Tekirdağ adresinde yer almaktadır. 0282 725 05 36 iletişim numarasıdır.

Vizyon Ve Misyonu Nedir?

Faaliyet gösterilen her alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında olmaktır. Teknolojik ve yenilikçi yapı ile müşteri memnuniyetini sağlayan üretimler ortaya çıkarmaktadır. Çalışanları ile ortak payda da olan, faaliyet gösterilen ülkeye faydalı global bir şirket olma hedefindedir. Bunlara bağlı olarak Ceylanlar Metal vizyonunun vazgeçilmez noktasını müşteri memnuniyeti olarak belirlemiştir.

Üretimi tamamlanıp sunulmaya hazırlanan tüm ürünler için kalite esas alınmıştır. Kalitenin yanında hızlı üretim ve en iyi fiyat ile sunmak Ceylanlar Metal için çok önemlidir. Süreklilik sağlanan gelişme ile müşteri başarısı yakalamak misyonunun en önemli aşamasıdır.

Tesis Bilgileri

Boyahane: Aylık 40.000 metre kare ürün boyama kapasitesi yer almaktadır.
Kaynak: Atölye 3000 metre karedir.
Dizayn-Gyo: Mimar ve mühendis kadrosuyla montaj ve mimari uygulama işleridir.
Genişletilmiş Metal Ve Perfore: Gelişmiş makineler eşliğinde mesh ve perfore üretimi yapılmaktadır.
Düzleme: Kendi üretimleri olan çok fonksiyonlu makinelerde silindir yöntemi kullanılmaktadır.
Büküm: Programlanabilen makineler ile hızlı ve kusursuz büküm hizmeti verilmektedir.
Kesim (Ebatlama): Otomatik makineler ile ince ve kalın kesimler yapılmaktadır.

Mimari Uygulamaları

Asma Tavan: Uzman kadromuz her alan için uygun asma tavan uygulamasını en hızlı şekilde sonlandırmaktadır. Asma tavanlar; ışık geçirgenliği, sağlam olması ve mekanik sistemler için örtü görevi gibi avantajlar sağlar.

Cephe Sistemleri: Uzman kadro tarafından iç ve dış olarak kısa sürede uygulanmaktadır. Uzun ömürlü olması ve az bakım istemesi sebebiyle metal malzemelerin kullanımı bu uygulamada avantaj sağlar. Metal cephe kullanım özellikleri bulunmaktadır. Su ve nem geçirmez. Bakımı ve temizliği kolay olup kir tutmaz. Eskiyen parça olduğu zaman o parça yenisi ile değiştirilir. Her türlü basınç ve aşınmaya karşı direnç sağlar. Malzemeler hafiftir ve nakliyesi kolaydır.

Çit SistemleriCeylanlar Metal olarak her türlü dış alana çit uygulaması en çözüm odaklı şekilde yapılmaktadır. Yaşam içerisinde iç mekana gösterilen özen dış mekana da gösterilmesi gereklidir. Sıkça vakit geçirilen ofis veya ev bahçeleri bu konuda yer almaktadır. Güvenlik ve hoş görünüm amaçlı bu hizmet tercih edilebilir. Dış etkenlerden koruma yöntemlerinin başında çit gelir. Metal mesh formuyla müşteri beğenisine sunulan çit sistemleri, dayanıklılık ve konfor sunmaktadır.

Özellikleri; PVC kaplı dikenli tel ve kafes telleri ile tasarlanmıştır. Montajı açısından son derece pratiktir. Kolay sökülme özelliğine sahip olan sistem, jiletli tel, tel örgü ve kafes telleri ekipmanlarından oluşmaktadır. Yağış ve diğer dış etkenlere dayanıklı olması kullanılan kaliteli malzemeden kaynaklanmaktadır.

Endüstriyel Uygulamaları

Bu alanda kullanımı tasarlanmış genişletilmiş metal mesh ve perfore delikli sac kullanımı gerçekleştirilmiştir. En alt seviyede fire yaşandığı için genişletilmiş metal mesh ürünler ekonomik anlamda katkı sağlamaktadır. Yüksek dayanıklılık özelliği ise perfore delikli sac ürünlerini avantajlı hale getiriyor.

https://www.ceylanlarmetal.com/ buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Ekle