Doğayı Özleyenler Rotasını Mevsim İstanbul’a Çeviriyor

İstanbul her geçen yıl daha fazla kent görünümüne kavuşan ve doğal alanların gün geçtikçe azaldığı bir kente dönüştü. Bu durum insanlarda doğaya karşı bir özlem doğuruyor. Bunun farkında olan Sarılar İnşaat firması mevsim İstanbul projesini hazırlayarak hayata geçirdi. Muhteşem bir doğa manzarası sunan proje İstanbul Kağıthane’de, Hamidiye Mahallesi’nde hayat buldu.

TEM’e Sadece 900 Metre Uzaklıkta!

Eşsiz bir doğa manzarasına sahip olan konutlarda modern ve ferah bir yaşam sürmek mümkün olabiliyor. Çünkü mevsim İstanbul son derece modern bir iç mimariye sahip olmasıyla da ön plana çıkıyor. Projenin ön plana çıkan özelliklerinden bir diğeri de TEM’in hemen yanında bulunması oldu. Söz konusu İstanbul olduğunda ulaşım kolaylığının ne kadar önem kazandığı bilinir.

Dolayısıyla mevsim İstanbul kentin her yerine kolay ulaşım sunan, merkezi bir yerde yer alıyor olmasıyla da dikkat çekiyor. Konutlar Beşiktaş’a 8 km, Levent’e 5 km, Maslak ve Eyüp’e 7 km uzaklıkta yer alıyor. Nişantaşı Üniversitesi’ne ise sadece 1,5 km uzaklıkta olan proje kapsamında 2+1’den 4+1’e kadar ihtiyaca yönelik konut tipleri mevcut.

Orman manzarası eşliğinde sakin ve huzurlu bir atmosfer sunan konutlarda tüm sosyal olanaklar da sağlanıyor. Proje kapsamında yer alan konutlara sahip olabilmek ise sanıldığı kadar zor değil. Çünkü 60 aya kadar uzayabilen gayet geniş bir vade seçeneği sunuluyor.

Mevsim İstanbul Konut Fiyatları

Konut fiyatları lansman rakamları eşliğinde ilgilenenlere sunuluyor. Eğer bu proje hakkında daha fazla bilgi almak ya da proje kapsamında bir konut satın almak isterseniz hemen https://gayrimenkulprojeleri.net/istanbul/kagithane/mevsim-istanbul-139-projesi adresine tıklayabilirsiniz. Büyük ilgi gören bu proje, orman manzarası ve ulaşım kolaylığı ile size de ferah ve konforlu bir yaşam alanı sunabilir. Mutlaka göz atın!

Yorum Ekle