Sevgililer Gününde Giyilmemesi Gereken Parçalar

Sevgililer günü özellikle genç çiftlerin en fazla üzerinde durduğu günlerden bir tanesi. Bu güne özel yapılan hazırlıkların temel amacı ise sevgi ile dolu bir günü iliklerine kadar hissetmek oluyor. Ancak özellikle giyim konusunda yapılan yanlışlar sonrasında kadınlar bu günü çok daha rahatsız bir şekilde geçirebiliyor.

elbise kombini

elbise kombini

Aşırı Dar Elbiseler

Hiç şüphesiz ki dar elbiseler giyen kadınları oldukça şık ve seksi bir görünüme ulaşmalarına yardımcı olmakta. Ancak olması gerekenden çok daha dar elbiseler başta oturmak olmak üzere pek çok hareketi ciddi anlamda kısıtlayacaktır.

Tamamen Transparan Parçalar

Dantelli iç çamaşırları ve hafif transparan bluzlar birlikte iyi bir kombin olabilir fakat tamamen transparan parçalar tüm gözlerin üzerinizde olması anlamına gelecektir. Bunun sonucunda ise sevgiliniz durumdan rahatsız olacaktır.

kombin yapmak

kombin yapmak

Çok Yüksek Topuklu Ayakkabılar

Görünüş anlamında oldukça güzel olsa da yüksek topuklu ayakkabılar ile yürümek pek çok kadın için oldukça zordur. Halbuki bu güzel günde rahat ve kendinizden emin şekilde yürümenize yardımcı olacak topuklu ayakkabılar arasından yapılacak olan seçim; sevgililer gününün çok daha güzel geçmesine yardımcı olacaktır.

Baştan Aşağı Kırmızı Giyinmek

Konu sevgililer günü olduğunda birçok kadın tercihini kırmızı renkten yana yapıyorlar. Fakat bunu abartmak, ortaya zorlama ve göz yorucu bir görüntünün çıkmasına sebep olacağından kırmızı kullanılmak istendiği zaman bu durum doğru renkler ile birleştirilmelidir.

Yorum Ekle