A101 Başvurusu Nasıl Yapılır?

A101 Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Şartları Nelerdir?

Türkiye’ nin her bölgesine hizmet veren ve şubeleri bulunan 101 marketleri, bir çok bölgede çalışma arkadaşları aradıklarını duyurdu. Duyurunun ardından hangi bölgede alımlar olacağı merak konusu oldu. A101 Personeli olarak nasıl başvuru yapabileceğinizi yazımızda ki detaylar ve bilgilerden öğrenebilirsiniz.

a-101

A101 Personel Alımı Ne Zaman Gerçekleşecek?

Bim’ in internet sitesi üzerinden yaptığı açıklama da, en az lise mezunu, erkek veya bayan olmak üzere genç ve dinamik personelleri alacağını duyurdu. Başvurular İŞKUR sitesi üzerinden yapılacak. Başvurular başlamış durumda fakat bitiş tarihi konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur. İhtiyaca göre personel alımı yapılacaktır. A101 marketlerinde çalışacak kişilerin, başvuru şartlarını taşıması gerekiyor.

A101 Başvuru Nasıl Yapılır?

A101 başvurularını İşkur üzerinden yapabildiğiniz gibi, aynı zamanda A101 marketlerinin şubelerinden de yapılabilecek. A101 ilanlarını ele aldığımız da ise bir diğer başvuru yönteminin A101 resmi internet sitesi üzerinden yapılabileceği yönünde. İnternet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz başvurular insan kaynaklarına gönderilmektedir.
A101 Başvuru Formu için Link’e Tıklamanız Yeterlidir.
https://www.a101.com.tr/kariyer

A101 Başvuru Şartları Nelerdir?

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Takım Çalışmasına uygun olmak
  • Müşterilere karşı güleryüzlü ve iyimser olmak
  • Yarı zamanlı Yada Tam zamanlı olarak çalışabilmek
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak
  • Perakende söktörü içerisinde kariyer yapma hedefi olan genç bir birey olmak
  • Esnek ve vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlamak
  • İletişim becerisini her zaman canlı tutabilmek

A101 Çalışma Şartları Nelerdir?

A101 marketleri sabah 09:00 itibariyle hizmet vermeye başlayıp, saat 21:00′ e kadar devam etmektedir. Cumartesi ile Pazar günleri de aynı saatler içerisinde hizmet vermektedir. A101 günlük çalışma saatini 8 saat olarak belirlemiştir. Hafta da 1 gün haftalık izin kullanma hakkınız bulunur ve yıllık izninizi doldurmanız halinde 14+2 olarak yıllık izninizi kullanabilirsiniz. Zaman zaman fazla çalışma durumu olsa da, fazla çalışmalar için ne yazık ki herhangi bir ücret ödenmez. Bunun yerine denkleştirme durumu yapılır. Fakat resmi tatiller de çalışmanız durumunda mesai ücretiniz ödenir.
A101 bu özelliklere sahip kişilerin başvurusunu değerlendirirken, Genç bireylere iş imkanı sağlıyor. Siz de başvurunuzu yapabilir, İş ve kariyer hayatına adım atabilirsiniz.

Yorum Ekle