Burcunuza Göre Yetiştirebileceğiniz En İyi Bitkiler

Hangi bitki çeşidine sahip olduğunuz kişiliğiniz hakkında çok şey söyler. Bu güzelliklerin burç şahsiyetleriyle tamamen ilişkili olduğunuzu ya da en azından takdir edebileceğinizi düşünüyoruz.

Kova- Begonya Rex

Bir bitki üzerindeki renkli yapraklar, çok fazla hayal gücü ve merakla doldurulmuş bir kişilik için idealdir.

Balık-Spider Plant

Empatik ve her zaman başkalarına yardım etmek istediğiniz için bu çok ilgi istemeyen örümcek bitkilerine doğru bir eğiliminiz olabilir.

Koç-Kaktüs

Son derece maceraperest ve iddialı birisiniz, bu nedenle bu güçlü ve koruyucu bitkiden bahsetmeye gerek yok, ateşli kişiliğinizi tamamlar.

Boğa-Yeşim

Yeşim bitkileri yavaş ve sabit bir hızda büyür. Pencere tarafına yürüdüğünüzde, her zaman  orada olacağına emin olabilirsiniz.

yeşim

yeşim

İkizler-Air Plant

Maceraperestliğiniz ayaklarınızı yerden kesiyor. Benzer şekilde, air plant gibi hava bitkilerinin kökleri büyümez ve ev aramak için bir kap olmadan her yere taşınabilir.

Yengeç-Peace Lily

İlk bakışta barışçıl lilyumlar görkemli ve nazik görünebilirlerse de, aslında (tıpkı sizin gibi) inanılmaz derecede güçlüdür.

Aslan-Kauçuk Ağacı

Kauçuk ağaçları gibi dikkat odağı olmayı seviyorsunuz. Gösterişli boyutlarından dolayı herhangi bir odada göze çarpma eğilimi, kişiliğinizi özetler.

Başak-Azalea

En ince ayrıntısına kadar dikkat ettiğiniz için bilinçli olarak zorlu açelyalara bakan az sayıdaki şahsiyetlerden biri olabilirsiniz.

azalea

azalea

Terazi-Snake Plant

Mutlu insanlar, barış ve ahenkle çevrili olduğunuz zaman mutluluk duyuyorsunuz. Yılan bitkileri, kolay mutlu olur, bu yüzden endişelenmeniz gerekmez.

Akrep-Aeonyum

Sadık ve gerçek bir arkadaşın olmasına rağmen, güven sorunları yaşıyorsunuz. Benzer şekilde, aeonyumlar, yalnız bırakıldıklarında ve ısınmak için bol güneş olduğunda coşarlar.

Yay-Aslan Pençesi

Aslanpençesi-Monstera deliciosa’yı görür görmez, onunla ortak noktaların olduğunu fark edeceksiniz. Sadece özgür ruhlu değil, aynı zamanda canlı, heyecan verici ve uyumludur.

Oğlak-Bromeliad

Eğer isterseniz ve ona iyi davranırsanız, bromeliad büyük ve güçlü olabilir. Hem duyarlı hem de utangaçsınız, ama iddialısınız, bu yüzden iyi geçinirsiniz.

Yorum Ekle